Kréta, Rhodos, Lefkada

Ubytování v Řecku

Kréta – Hotel Amirandes
Na Krétě patří mezi jeden z nejluxusnějších hotelů. 10-ti denní zájezd s ubytováním právě zde stojí kolem 50-ti tisíc Kč, ale o to více si můžeme být jisti nádherným prostředím. Tento hotel funguje teprve od roku 2007. Nachází se u dvou pláží, mezi městečky Gouves, Hersonissos a u mezinárodního letiště Heraklion. Je zde možnost ubytovat se buď ve standardním pokoji, jehož součástí je vlastní sanitární vybavení a plně vybavený kuchyňský kout, nebo je možné požádat o vlastní vilu s bazénem. Můžete zde využít i fitness posilovny, několik bazénů, 3 bary a restauraci.

Rhodos -Atrium Villas
Leží v hornaté krajině, poblíž vesnice Kalathos a města Lindos. V areálu se nachází bary, bazény, restaurace, ale i další prodejny jako zlatnictví, nebo sportovní prostory – fitness cvičebny a tenisové kurty a v okolí se nachází terasy s lehátky. Pokoje jsou dvoulůžkové, součástí každého je i vybavená koupelna, WC a minibar a vysoušeč vlasů, pokoje jsou s celoroční klimatizací. V hotelu je možnost se připojit k internetu. Hotel je situován 300m od pláže.

Korfu – Grecotel Corfu Imperial
Hotel leží na poloostrově Kommeno, v okolí se nachází město korfu, záliv Dassia a přístav. V každém z luxusních pokojů se nachází minibar, vysoušeč vlasů, telefon, trezor na osobní věci a televize. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. Všechny pokoje jsou klimatizovány. U hotelu se nachází verandy s lehátky, prosklená veranda s výhledem na okolní krajinu a moře, internetový koutek a mnoho barů, bazénů a restaurací, z nichž jedna (restaurace Aristos) patří mezi nejlepší restaurace v Řecku. Hotel pořádá také kulturní akce pro děti i dospělé, v okolí se nachází tenisové kurty, golfové hřiště. Přímo v hotelu jsou i masážní salóny, fitness cvičebny a vášniví cyklisté uvítají možnost pronájmu jízdního kola.

Lefkada – Ionan Blue
Leží na svahu kopce, odkud je nádherný výhled na východní pobřeží ostrova. Leží mezi městy Nikiana a Nidri. Každý den hotel pořádá pro klienty zdarma cestu do hlavního města autobusem zdarma. V pokojích je klimatizace, televize s příjmem satelitních kanálů, za poplatek získáte možnost se připojit k internetu. U hotelu se nachází bazény pro děti i dospělé. Je zde masážní salón, stolní tenis. V areálu také promítárna a po večerech se zde konají akce a oslavy.

Většina řeckých hotelů do ceny pobytu započítává také poplatky za stravování, většinou formou polopenze nebo hostiny u švédských stolů. Některé z nich mají v areálu hotelu bufety, kde lze zakoupit snídaní nebo večeři dle vlastního výběru.

Počasí aktuálně | Počasí na Slovensku | Počasí v Bulharsku | Počasí v Chorvatsku | Počasí ve Španělsku | Počasí v Itálii

© 2008 Počasí v Řecku, počasí Řecko. | Aktuální předpověď počasí v Řecku. Počasí Řecko, Kréta, Korfu, Zakynthos, Lefkáda, Rhodos, Chalkidiki, Lesbos.
Created by: MFÁčko | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních údajů